ŞİRKET PROFİLİÜzerinde Yükseldiğimiz Değerler

Pasifik Metal ve İnşaat Dış Tic. Ltd Şti, profesyonel,tecrübeli yönetim ve saha ekibinden aldığı güçle; Yenilikçilik, Özdisiplin, Müşteri Odaklılık, Sosyal Sorumluluk, Sürekli Gelişim, Güvenilirlik Temelleri üstünde yükselen çalışma anlayışını koruyarak her gün yeni hedeflere doğru yol alıyor.Oluşturduğumuz bu temel ilkeler , Değerli Metal alanında faaliyet gösteren şirketimizin standart dışı, inovasyona açık yepyeni bir anlayışa imza atmasını sağlamıştır. Pasifik imzalı her proje müşterisine “kalite-kârlılık ve güven kazandırmak” misyonu ile oluşturulur ve yaptığı katkılarla kalıcı birer değer niteliği taşır. Pasifik bilgi ve deneyimi ile ‘istikrarlı büyüme, kurumsallaşma ve sektöre lider olma’’ hedefine emin adımlarla yürüyor

Türkiyenin Geleceğine Yatırım Yapan Bir Güç

Pasifik uzun vadeli değer üretme hedefine uygun olarak oluşturduğu güçlü müşteri ilişkileri,sosyal sorumluluk alanındaki kararlı tutumuyla da kendini gösterir. Doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama destek veren uzun vadeli projelere imza atmayı hedefleyen Pasifik, projelerinin yanı sıra Türkiye için kalıcı değerler üretmeyi kendisine düstur edinmiştir.

Yenilikçi Yaklaşım

“Yenilikçilik” Pasifik’in kurumsal düşünce ve hareket kabiliyetiyle özdeşleşmiş bir kavramdır.Çalışma felsefemiz ‘’global anlamda yüksek kaliteye ulaşmak için her zaman yaratıcı düşünceden yararlanma” ilkesiyle özetlenebilir. Bu yenilikçi düşünce, başarımızın anahtarı olarak ön plana çıkarken, şirket içindeki tüm faaliyetlere de damgasını vurmakta, birimler arasında uyumlu etkileşimi güçlendirerek pozitif bir sinerji yaratmaktadır.Tüm operasyonlarımıza ruhunu kazandıran yaratıcı düşünce ve yaklaşımların, tüm çalışmalara marka değeri katması bu pozitif sinerjinin doğal sonucudur. Ortaya çıkan tüm çalışmalara ‘’yeni’’ niteliğini kazandıran,müşterileri adına yönettiği operasyonlar kadar, hitap ettiği kitlenin de tüm çalışma ve anlayışı özümsemesini sağlar.

Müşteri İlişkileri

Pasifik Metal ve İnşaat Dış Tic. Ltd Şti Değerli Metal alanında hizmet verdiği müşterine anlık değil kalıcı ve marka değeri taşıyan çözümler üretir.Her müşterisi için aynı heyecan ile hizmet üretir ve bu hizmetin sunumu noktasında müşterisinin istek, amaç, hedef ve değerlerini merkeze alarak sağlam temellere dayanan ve uzun yıllar sürecek müşteri memnuniyeti tabanlı ilişkiler kurar.